Labākais mājas kafijas komplekta piedāvājums

Kā būtu dzert karaliskās ģimenes kafiju katru dienu savās mājās? 

XPRESS’OH - KOMPAKTS UN VIEGLS PUSAUTOMĀTISKAIS ESPRESO KAFIJAS APARĀTS

Insert Ultimatum Countdown

XPRESS’OH kafijas automāta komplekts


XPRESS’OH kafijas automāts


Pateicoties jaunā espreso kafijas automāta mūsdienīgajam dizainam, tas lieliski iederēsies jebkurā virtuvē vai citā vietā, kur vēlaties baudīt brīnišķīgu kafiju. Tas ir kompakts un viegls, pieejams divās krāsās. Xpress’Oh aparāts strādā ar 16 bāru spiedienu, un tam ir divas vienkārši programmējamas pogas, lai pagatavotu mazu vai lielu espreso tasi atbilstoši jūsu vēlmēm. Levietojiet savas iecienītākās kafijas kapsulu aparātā, nospiediet pogu, un iekārta pagatavos nevainojamu espreso.

NEVAINOJAMS ESPRESO


Espreso aparāts ir paredzēts lietošanai kopā ar Rombouts & Malongo kafijas kapsulām, kas ir īpaši izgatavotas pēc kompānijas pasūtījuma. Kafijas kapsulas ir pieejamas ar dažādām garšas niansēm un ir piemērotas mazai vai lielai espreso porcijai. Vienkārši ievietojiet savas iecienītākās kafijas kapsulu, nospiediet pogu, un kafijas aparāts pagatavos garšīgu espreso ar nevainojamu putu kārtiņu.

16 BĀRU SPIEDIENS


Xpress’Oh aparāts strādā ar 16 bāru spiedienu, kas vislabāk ļauj izvilkt no kafijas tās aromātisko garšu, lai jūsu krūzītē ietecētu vis- labākās kvalitātes dzēriens. Pateicoties īpaši veidotajai kafijas ga- tavošanas mehānisma uzbūvei, ar šo kafijas aparātu iegūsiet lielisku putu kārtiņu uz dzēriena virsmas.

PRAKTISKS UN KVALITATĪVS


Xpress’Oh aparāts ir ne tikai spējīgs pagatavot izcilu kafiju ar lieliskām putām, bet tam piemīt arī pirmšķirīga funkcionalitāte. Iekārtai ir iestrādāts sensors, kas novērš ūdens noplūdi, kad ūdens tvertne tiek noņemta. Turklāt ergonomiskais rokturis padara kafijas aparāta lietošanu īpaši ērtu.

TĪRĪŠANA


Xpress’Oh kafijas aparātam nav nepieciešams filtrs ūdens attīrīšanai no kaļķakmens nogulsnēm, taču divreiz gadā tam ir jāveic tīrīšana, lai attīrītu iekārtas sistēmu no iespējamām kaļķakmens nogulsnēm. Ja aparātam netiek veikta regulāra tīrīšana, tas var pārstāt darboties.

Garantija


Kompānija ievēro patērētāju tiesības reglamentējošos tiesību aktus, kas ir piemērojami visās valstīs, kurās uzņēmums veic savu darbību. Jebkuras bojātas preces gadījumā kompānija nodrošina remontu, atjaunošanu vai preces apmaiņu.

KAFIJAS PIEGĀDĀTĀJS

Kafiju piegādā Rombouts kafijas nams un tā māsas uzņēmums no Nicas Francijā. Tā ir ekskluzīvākā kafijas grauzdētava Eiropā, kas 1896. gadā ir dibināta Antverpenē, Beļģijā. Tas joprojām ir ģimenes uzņēmums, kas lepojas ar savām tradīcijām un aizrautību ar kafiju. Uzņēmuma mērķis ir nodrošināt visaugstākās kvalitātes kafiju, rūpīgi izvēloties piegādātājus no mazām plantācijām un vēlams ar godīgas tirdzniecības (Fairtrade) marķējumu, kuri piedāvā unikālas kafijas garšas. Ar rokām lasītās pupiņas tiek apstrādātas, izmantojot mitro ap- strādes metodi, un pēc tam nogādātas ražotnē, kur pupiņas no katra maisa tiek pārbaudītas, lēni grauzdētas un iepakotas. Pateicoties rūpīgajam darbam, uzņēmums ir izvēlēts par kafijas piegādātāju Beļģijas karaliskajai ģimenei, kā arī prestižām viesnīcām un lidostām visā pasaulē, ieskaitot, Parīzē, Ņujorkā, Tokijā un Dubaijā.

GODĪGA TIRDZNIECĪBA (FAIRTRADE)

Rombouts & Malongo bija pirmā kafijas grauzdētava, kas jau 1992. gadā sāka sadarbību ar godīgas tirdzniecības organizāciju Fairtrade, un kopš tā laika ir bijusi vadošā Fairtrade kafijas grauzdētava Eiropā. Jau kopš pirmsākumiem šie uzņēmumi ir apņēmīgi ievērojuši Fairtrade lauk- saimniecības principus, kā arī joprojām uztur ciešas attiecības ar katru kooperatīvu, ik gadu veicot pārbaudes vizītes. Citi kooperatīvi parasti tikai iepērk pupiņas. Kopš 2007. gada Rombouts & Malongo sponsorē fondu Malongo Foundation, kura mērķis ir kopā ar vietē- jām Fairtrade organizācijām atbalstīt veselības aprūpes projektus, aizsargāt bērnu tiesības un risināt citas sociālās problēmas. Uzņē- mums ik gadu atbalsta dažādus Fairtrade projektus, kas saistīti ar ekoloģisku augsnes apstrādi un vietējām transporta sistēmām.

KAFIJA

Kafijas kapsulu klāstu izgatavo Rombouts & Malongo. Šai kafijai tiek izmantotas tikai izcilākās kvalitātes Arabica pupiņas. Ja nepieciešama stiprāka kafija, mēs mazliet pievienojam arī augstākās kvalitātes Robusta pupiņas. Plantācijās, kuras atrodas augstu kalnos, parasti ir ļoti labi apstākļi, kas nodrošina izcilu garšu un kvalitāti.

Lai iegūtu nevainojamu garšu, gatavie augļi tiek lasīti ar rokām. Visbeidzot, kafija tiek 20 minūtes lēni grauzdēta zemā temperatūrā (aptuveni 230 C), lai izceltu visus aromātus. Mēs piedāvājam kapsulas, kuras ir piemērotas mazai (4–10 cl) vai lielai espreso porcijai (10–14 cl). Kafijas daudzums, ko var pagatavot no vienas kapsulas, ir atkarīgs no kafijas maluma. Kapsulas tiek pārdotas iepakojumā, kurā ietilpst 12 kapsulas.

  • ŪDENS TVERTNES TILPUMS IR 1,2 LITRI 
  • KRĀJTVERTNE 8 IZLIETOTĀM KAPSULĀM (VIDĒJI)
  • NOŅEMAMA PILIENU PAPLĀTE UN TASĪŠU PALIKTNIS. VAR IZMANTOT ARĪ LIELU GLĀZI
  • IZMĒRI: 35 X 14 X 27 CM
  • SVARS: 3 KG
  • SPIEDIENS: 16 BĀRI 
  • JAUDA: 1300 W ENERĢIJAS 
  • PATĒRIŅŠ IZSLĒGTĀ REŽĪMĀ: 0,5 W/H 
  • IETEICAMĀ VEIKTSPĒJA (KAPSULAS DIENĀ): 10

Vienkārši un ērti pagatavojama kafija mājās

Uzdāvini sev dāvanu šajā ziemā!

1. Kafijas automāts

Pateicoties mūsu jaunā espreso kafi jas automāta mūsdienīgajam dizainam, tas lieliski iederēsies jebkurā virtuvē vai citā vietā, kur vēlaties baudīt brīnišķīgu kafi ju. Tas ir kompakts un viegls, pieejams divās krāsās. Xpress’Oh aparāts strādā ar 16 bāru spiedienu, un tam ir divas vienkārši programmējamas pogas, lai pagatavotu mazu vai lielu espreso tasi atbilstoši jūsu vēlmēm. Ievietojiet savas iecienītākās kafi jas kapsulu aparātā, nospiediet pogu, un iekārta pagatavos nevainojamu espreso.

+

2. Piena putotājs

Šis uzticamais zīmols ir specializējies augstas kvalitātes inovatīvu ierīču ražošanā. Beper produkti izceļas ar kvalitāti un izcilu dizainu. Automātiskais piena putotājs palīdzēs Jums ātri un viegli sasniegt perfektu rezultātu pagatavojot gan aukstos, gan karstos kafijas dzērienus, karstu vai aukstu šokolādi un, pat tādus modernos dzērienus, kā frappe vai chai latte. 

+

3. Kafijas - Espresso kafijas miks

Šajā «Espresso Kit» komplektā jūs saņemsiet 5 dažādas espreso kafijas: French, Brazilian, Colombian, Italian un Fairtrade. Tā būs perfekta izvēle espreso kafijas dažādošanai mājās vai arī lai noskaidrotu savu iecienītāko kafiju!

=

Izvēlies​​​​

4 18,00 € mazumtirdzniecības cena

1 79,00 € komplekta cena (ietaupījums: 57 %)*

+ kafiju abonements 72 podi/mēnesī - 33 EUR/mēnesī**

XPRESS’OH KOMPAKTS UN VIEGLS PUSAUTOMĀTISKAIS ESPRESO KAFIJAS APARĀTS

Kafijas automāts + Putotājs + Kafijas

Precīzas atbildes uzzināsi sazinoties!

* Pirmā komplekta sūtījuma piegādes izmaksas 12 EUR
* Lai saglabātu akcijas cenu, Jūs apņematies lietot kafiju 6 mēnešus

** Kafijas ikmēneša sūtījuma piegādes izmaksas 6 EUR

Piesakies šim svētku piedāvājumam un mēs ar Tevi sazināsimies par detaļām!


Visas tiesības aizsargātas 2018, SIA Advice Solutions

Kontakti: +371 26006622

Iespēju lapa klientiem un uzņēmumiem

SIA Advice Solutions, Reģ. nr.: 40103253741 

PVN reģ. nr.: LV40103253741

Juridiskā adrese: Artilērijas iela 8-38, Rīga, LV-1001, Latvija

Banka: A/S “Swedbanka”, S.W.I.F.T. kods: HABALV22

IBAN Nr.: LV46HABA0551026642179

>